458803. SNACKKOP, sølv, formentlig Tyskland, svenske importfrimærker, første halvdel af 1900-tallet. Samlet vægt ca 475 g.
Rester af indvendig forgyldning. Skål i form af en skal, understøttet af en delfin, rund base. Reliefindretning af blandt andet putto. Højde ca 24 cm.
Overfladeslitage. Der mangler et dekorativt element på puttoen.