SPISEBORD, 3 stk, mahogni, 1960'erne.

458784. SPISEBORD, 3 stk, mahogni, 1960'erne.

Dækket bord med messingskoede ben, profilerede plader, mahognifiner.
Højde 46 cm, diameter ca 44 cm.

Brugsslitage, ridser og mindre skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 459