MATTA, Rolakan, ca 195 x 135 cm, signeret ES.

458780. MATTA, Rolakan, ca 195 x 135 cm, signeret ES.

Farver spænder fra blå, grå, beige.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 709