LEIF BRÜNNING. Vinterlandskab, olie på lærred, signeret.

4587297. LEIF BRÜNNING. Vinterlandskab, olie på lærred, signeret.

Dimensioner 46x55 cm. Uindrammet.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 144