BRITA NORDENBERG. Balloner, olie på lærred, sign.

458727. BRITA NORDENBERG. Balloner, olie på lærred, sign.

Dagstørrelse 26 x 21 cm.
Foldemål 27 x 22 cm.

Farvetab ca 8 steder, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dagstørrelse 26 x 21 cm.
Foldemål 27 x 22 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 784