DESK, elmefiner, 1940'erne/50'erne.

458684. DESK, elmefiner, 1940'erne/50'erne.

Svagt nyreformet skrivebord, fineret med elm, tre skuffer foran, 1940'erne/50'erne.
Højde 76 cm, længde 143 cm, bredde 72 cm.

Brugsslitage, skiven med ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 739