Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
RA Auktionsverket Norrköping
Kunst
Malerie
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olie på lærred, signeret Marn.
458446. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olie på lærred, signeret Marn.
64 x 53 cm.
Vis hele teksten
Brugstilstand.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
64 x 53 cm.
Vis hele teksten
Brugstilstand.
RA Auktionsverket Norrköping
Antal besøg:
873