ARNE VODDER. Teak lænestol 'FD164' Frankrig & Søn Danmark 1960'erne.

458411. ARNE VODDER. Teak lænestol 'FD164' Frankrig & Søn Danmark 1960'erne.

Teak lænestol med justerbar ryg og sæde. Løse hynder betrukket med mørkegrøn uld.
Mærket.
Bredde 77, dybde 74, højde 95 cm.

Sædet er suppleret/skiftet men stellet er der, men elastikken mangler.
Slitage, brugstilstand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mærket.

Slitage, brugstilstand.

Antal besøg: 4.622