WALDEMAR SJÖLANDER. 1908-1988, gouache, signeret, dateret 1973.

458266. WALDEMAR SJÖLANDER. 1908-1988, gouache, signeret, dateret 1973.

89 x 54 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Waldemar Sjölander (1908–1988)

Få foretaget en gratis vurdering!

89 x 54 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Antal besøg: 262