RAGUSKED, sølv, 32 cm lang, Christian Brockmann, 1858.

4582375. RAGUSKED, sølv, 32 cm lang, Christian Brockmann, 1858.

Ragusket, sølv.
Stemplet Brockmann (Christian Brockmann 1822-1903) kattefod S C D5 (1858)
Længde ca. 32 cm

Vægt ca. 100 gram.

Overfladeslitage.
Mindre buler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ragusket, sølv.
Længde ca. 32 cm

Vægt ca. 100 gram.

Overfladeslitage.
Mindre buler.

Adresse

Verkstadsgatan 13
262 71 Ängelholm
Sverige

Placering
Bankvalv
Antal besøg: 211