SKULPTUR, træ, 5 stk fra Ceylon.

458199. SKULPTUR, træ, 5 stk fra Ceylon.

vogn, 17 x 24 x 8 cm.
vandbøfler 10 x 25 x 10 cm.
rygesæt 8 x 22,5 x 13 cm.
løve, 10 x 20 x 7 cm elefant, 10 x 11 x 6,5 cm.

rygesæt mangler udfyldning i en klo.
stødtænderne mangler på elefanten, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

vogn, 17 x 24 x 8 cm.
vandbøfler 10 x 25 x 10 cm.
rygesæt 8 x 22,5 x 13 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besøg: 467