SPINDERENDE LÆNESTOL med FODSKAL, læder.

458076. SPINDERENDE LÆNESTOL med FODSKAL, læder.

Højde ca 95, bredde ca 82 cm.

Brugsslitage, mindre pletter og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 95, bredde ca 82 cm.

Antal besøg: 360