DESK, funktionelt, 1930'erne.

DESK, funktionelt, 1930'erne.
45799. DESK, funktionelt, 1930'erne.

Buet næsten rektangulær top, front med to skabe dekoreret med hylder og skuffer, bagside med hylde, fineret i valnød. Længde 167, bredde 74, højde 76 cm.

Slitage, disken med skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, disken med skader.

Antal besøg: 1.941