KLUBSTOL, begyndelsen af det 20. århundrede.

457897. KLUBSTOL, begyndelsen af det 20. århundrede.

Betræk af brunt læder. Spidse ben af sortfarvet eg.
Ryghøjde 73 cm.

Slid på den forreste del af rammerne. Brugsslitage generelt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ryghøjde 73 cm.

Antal besøg: 721