DRIKKEHORN, første halvdel af det 20. århundrede.

457770. DRIKKEHORN, første halvdel af det 20. århundrede.

Horn med messing montering. Låg kronet af en bøffel. Længde 37 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 563