SOFA, rokokostil, første halvdel af det 20. århundrede.

457729. SOFA, rokokostil, første halvdel af det 20. århundrede.

Stel af bejdset hårdttræ. Udskåret indretning. Fast polstret ryg og sæde. Længde ca 134 cm.

Have på. Polstring med brugsspor og enkelte pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 478