GULVLAMPE, messing, anden halvdel af det 20. århundrede.

4576873. GULVLAMPE, messing, anden halvdel af det 20. århundrede.

Diameter 66, højde 170 cm.

Brugsslitage, revner, der gives ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 66, højde 170 cm.

Antal besøg: 108