En flintlock-riffel fra det 19. århundrede.

4573884. En flintlock-riffel fra det 19. århundrede.

Stemplet kronet GF og kronet W.
Længde ca. 123 cm.

Slid, slagmærker, pletter.
Ikke funktionstestet, ikke fuldt gennemgået, der gives ingen funktionel garanti.
Renoveret og færdiggjort.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca. 123 cm.

Slid, slagmærker, pletter.
Renoveret og færdiggjort.

Antal besøg: 960