DRAG GAME, NM, første fjerdedel af det 20. århundrede.

457367. DRAG GAME, NM, første fjerdedel af det 20. århundrede.

Kasse medfølger.

Hård brug og aldersslitage Frontplade løs Pynteliste er tør og brækker af Ikke gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

Kasse medfølger.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 1.140