HELGE EUGEN LINDHOLM olie på lærred, signeret.

4573157. HELGE EUGEN LINDHOLM olie på lærred, signeret.

Billedmål 37x45 cm.
Rammemål 53x60 cm.

Overfladeslitage.
Overflade snavs.

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedmål 37x45 cm.
Rammemål 53x60 cm.

Overfladeslitage.
Overflade snavs.

Antal besøg: 198