ÅKE ARENHILL. KOMPOSITION/AKVAREL, signeret.

4573096. ÅKE ARENHILL. KOMPOSITION/AKVAREL, signeret.

28,5x21 cm
Rammemål 41x34 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

28,5x21 cm
Rammemål 41x34 cm.

Antal besøg: 124