SVEN ERIK STORM. Olie på Panel, fest, signeret.

457178. SVEN ERIK STORM. Olie på Panel, fest, signeret.

26 x 36,5 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

26 x 36,5 cm.

Mindre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 556