MONICA BRATT. Olie på lærred, børneportræt, usigneret.

4569586. MONICA BRATT. Olie på lærred, børneportræt, usigneret.

Mål ca. 65x54 cm, uindrammet.

Brugsslitage. Lærred frigivet og tapet, se foto.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mål ca. 65x54 cm, uindrammet.

Antal besøg: 136