W F SMITH. Olie på lærred, bybillede, signeret.

4568958. W F SMITH. Olie på lærred, bybillede, signeret.

Rammemål ca. 77x66 cm.

Brugsslitage. Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammemål ca. 77x66 cm.

Antal besøg: 162