BIRGER EMANUEL HANSSON BÖE. Landskabsvisning, olie på panel, signeret.

4568898. BIRGER EMANUEL HANSSON BÖE. Landskabsvisning, olie på panel, signeret.

Billedmål 92 x 122,5 cm
Rammemål 107 x 137 cm.

Ubetydeligt slid, ramme med skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedmål 92 x 122,5 cm
Rammemål 107 x 137 cm.

Antal besøg: 236