SYBRÆT, omkring 1900.

SYBRÆT, omkring 1900.
456878. SYBRÆT, omkring 1900.

Fineret med mahogni. Indretning af intarsia. Hængslet låg med underliggende opbevaring. Spiral snoede ben. Længde 47. Højde 81 cm.

Have på. Knopper til interiør mangler. Skader.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!
456878. SYBRÆT, omkring 1900.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 413