LYSKELYSE, glas og messing, første halvdel af det 20. århundrede.

456868. LYSKELYSE, glas og messing, første halvdel af det 20. århundrede.

Plafond i glas, diameter 42 cm, højde ca 65.

Brugsslitage.
Ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.
Ikke funktionstestet.

Antal besøg: 438