SHOWCASE, anden halvdel af det 20. århundrede.

456829. SHOWCASE, anden halvdel af det 20. århundrede.

Malet. Overdel med et par glasdøre og underliggende hylde. Underdel med et par låger og underliggende hylder og skuffer. Længde 110. Bredde 44. Højde 179 cm.

Brugsslitage. Mindre afslag i det ene bagerste hjørne af toppen.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 442