KANDELABER, messing, Gusum 1997.

456762. KANDELABER, messing, Gusum 1997.

Signeret BK og nummereret 198.
5 lysestager. Højde 32 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

5 lysestager. Højde 32 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 823