Kommode, 2-skuffer, mahogni med stenplade, intarsia og bronze.

456703. Kommode, 2-skuffer, mahogni med stenplade, intarsia og bronze.

Længde 70, bredde 34, højde 65 cm.

Brugsslitage og mindre mærker.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 322