EMIL HELLBOM (1895-1969) OLIE PÅ LÆRRED, SIGNERET.

4566856. EMIL HELLBOM (1895-1969) OLIE PÅ LÆRRED, SIGNERET.

Motiv 41 x 29 cm
Rammemål 49,5 x 37 cm.

Ingen anmærkninger.

Tema

Art

Få foretaget en gratis vurdering!

Motiv 41 x 29 cm
Rammemål 49,5 x 37 cm.

Ingen anmærkninger.

Tema

Art

Antal besøg: 141