SALUTKANON med lavett, messing, 20. årh.

4566509. SALUTKANON med lavett, messing, 20. årh.

Kanonlængde 27 cm.
Med træplade længde 35, højde 17 cm.

Slid, mærker ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Kanonlængde 27 cm.

Slid, mærker ridser.

Antal besøg: 320