EBBA ORSTADIUS (1885-1960) AKVAREL, SIGNERET.

4566080. EBBA ORSTADIUS (1885-1960) AKVAREL, SIGNERET.

Motiv 37 x 26 cm
Rammemål 40 x 29 cm.

Alderslid.

Tema

Art

Få foretaget en gratis vurdering!

Motiv 37 x 26 cm
Rammemål 40 x 29 cm.

Alderslid.

Tema

Art

Antal besøg: 155