ERIC CEDERBERG. Stilleben med æbler, olie på panel, signeret E. Cederberg.

4564332. ERIC CEDERBERG. Stilleben med æbler, olie på panel, signeret E. Cederberg.

Rammestørrelse 41 x 77 cm.
Billedstørrelse 25 x 61 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Eric Cederberg (1897–1984)

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammestørrelse 41 x 77 cm.
Billedstørrelse 25 x 61 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Eric Cederberg (1897–1984)

Antal besøg: 377