SKÆNK, fra Björn Hulténs West Coast-serie, Bofyra AB, Ulricehamn, midten af det 20. århundrede.

456339. SKÆNK, fra Björn Hulténs West Coast-serie, Bofyra AB, Ulricehamn, midten af det 20. århundrede.

Fineret med eg. To låger med hylder bagved. Fem skuffer. Længde 190. Bredde 46. Højde 72 cm.

Have på. Lidt plettet skive.

Få foretaget en gratis vurdering!

Have på. Lidt plettet skive.

Antal besøg: 1.093