REJSEDESK, imperium, 1800-tallet.

456226. REJSEDESK, imperium, 1800-tallet.

Højde 105 cm. Længde 77 cm. Dybde 42 cm.
Proveniensens Gyllich-slægt, blandt andre guvernører på Frederiksborg Slot.

Renoveret og færdiggjort, ridser og stødmærker, skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.163