SIDEBORD, "Triva-serien", NK. Midten af det 20. århundrede.

456165. SIDEBORD, "Triva-serien", NK. Midten af det 20. århundrede.

Sorte ben, top fineret med ædeltræ. Mål 60 x 40, højde 50 cm.

Brug websted, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brug websted, mærker.

Antal besøg: 666