AXEL HAMBORN. Sommerdag, olie på Panel, signeret.

456140. AXEL HAMBORN. Sommerdag, olie på Panel, signeret.

Billedmål 34 x 25,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Axel Hamborn (1892–1971)

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedmål 34 x 25,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Axel Hamborn (1892–1971)

Antal besøg: 808