MODELBILER, 2 lastbiler med trailer, ASG transportekspedition, Tekno, Holland.

4560288. MODELBILER, 2 lastbiler med trailer, ASG transportekspedition, Tekno, Holland.

1 lastbil Scania 141, ingen mærkning nedenunder
2 trailer mærket nr. 452, tekno Holland
1 lastbil Volvo, ingen mærkning nedenunder.

Betingelse for brug. Bør rengøres. Pletter. Overfladeslitage. Lastbilerne mangler et frontlys. Ikke fuldt gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 341