4560288. MODELBILER, 2 lastbiler med trailer, ASG transportekspedition, Tekno, Holland.
1 lastbil Scania 141, ingen mærkning nedenunder
2 trailer mærket nr. 452, tekno Holland
1 lastbil Volvo, ingen mærkning nedenunder.
Betingelse for brug. Bør rengøres. Pletter. Overfladeslitage. Lastbilerne mangler et frontlys. Ikke fuldt gennemgået.