Foldebord, malet fyrretræ, 20. århundrede.

4558942. Foldebord, malet fyrretræ, 20. århundrede.

Længde ca. 89 cm. Foldet ud ca. 108 cm.
Hvert slag ca. 44 cm. Midterste del ca. 39 cm. Højde ca. 75 cm.

slid. Ridser, mærker, malingstab. Tør revne i disken.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 266