ODD JACOBSEN. Farvelitografi, nummereret og signeret.

455768. ODD JACOBSEN. Farvelitografi, nummereret og signeret.

34 x 26 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

34 x 26 cm.

Antal besøg: 1.818