COLIN GILLESPIE MITCHELL. "Nær Rye". Olie på Panel, signeret.

455737. COLIN GILLESPIE MITCHELL. "Nær Rye". Olie på Panel, signeret.

18 x 26 cm.

Rapport.

Få foretaget en gratis vurdering!

18 x 26 cm.

Rapport.

Antal besøg: 630