ERIC CEDERBERG. Olie på panel, komposition med bådehuse, signeret E Cederberg og dateret 1955.

4557208. ERIC CEDERBERG. Olie på panel, komposition med bådehuse, signeret E Cederberg og dateret 1955.

Dimensioner ca. 18,5 cm x 37 cm.
Mål med ramme ca. 38 x 55 cm.

Ramme med badges.

Kunstner/designer

Eric Cederberg (1897–1984)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mål med ramme ca. 38 x 55 cm.

Ramme med badges.

Kunstner/designer

Eric Cederberg (1897–1984)

Antal besøg: 480