STOL, traditionel påfugl, 20. århundrede.

4556544. STOL, traditionel påfugl, 20. århundrede.

Længde 90, bredde 64, sædehøjde 46, højde 142 cm.

Brugsslitage, mindre skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, mindre skader.

Antal besøg: 367