JACK EICHBORN. Olie på lærred, bymotiv, signeret.

4554759. JACK EICHBORN. Olie på lærred, bymotiv, signeret.

Mål med ramme ca. 60,5* 44,5 cm
Mål uden ramme ca. 33*48,5 cm.

Riv ca. 2 cm ind i lærredet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Riv ca. 2 cm ind i lærredet.

Antal besøg: 241