TITO AGNOLI. LÆNESTOL, „Corium“, af Matteo Grassi.

4554604. TITO AGNOLI. LÆNESTOL, „Corium“, af Matteo Grassi.

Lysebrunt læder. Bredde 63, dybde 56, højde 84 cm.

Brugsslitage, mindre ridser og pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 357