WILLARD LUNDSTEDT. Olie på lærred, signeret.

455377. WILLARD LUNDSTEDT. Olie på lærred, signeret.

52 x 64 cm.

Mindre farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

52 x 64 cm.

Mindre farvetab.

Antal besøg: 1.108