FIGUR, "Pippi" Dorothy Clough, lertøj, 20. århundrede.

455369. FIGUR, "Pippi" Dorothy Clough, lertøj, 20. århundrede.

Højde 18,5 cm.

Brugsslitage, fabrikationsfejl under bund, mærke fra kridt under hagen, mærker fra glasurmaling.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 18,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 550