BESTIKSÆT, nysølv. 85 dele. GAB, 20. århundrede.

455362. BESTIKSÆT, nysølv. 85 dele. GAB, 20. århundrede.

6 skeer, 21 cm 11 skeer, 17,3 cm.
12 skeer, 12,7 cm.
12 gafler, 17,5 cm.
12 gafler, 14 cm.
5 gafler, 12,3 cm.
12 knive, 20 cm.
12 knive, længde 17,5 cm.
2 smørknive.
1 sauceske.

Brugsslitage. En del bøjet.

Få foretaget en gratis vurdering!

12 skeer, 12,7 cm.
12 gafler, 17,5 cm.
12 gafler, 14 cm.
5 gafler, 12,3 cm.
12 knive, 20 cm.
12 knive, længde 17,5 cm.
2 smørknive.
1 sauceske.

Brugsslitage. En del bøjet.

Antal besøg: 475