STEREOSYSTEM, 3 dele, Grundig, slutningen af det 20. århundrede.

455277. STEREOSYSTEM, 3 dele, Grundig, slutningen af det 20. århundrede.

Pladespiller, tuner og forstærker. Model T-1000/V-1000. Bredde 40 - 45 cm.

Brugsslitage, ikke funktionstestet. Nål mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 762